Automatický závlahový systémTORO 186

 
Dollarphotoclub 66125159 Základem pro zdravé a krásné zahrady je jejich správné zavlažování. Díky tomu vám vaše zahrada bude sloužit jako místo k příjemné relaxaci a čerpání energie.
Dollarphotoclub 65384683

Zavlažovací systém vám přinese úsporu času díky řídícím jednotkám, které se nastaví přesně tak, aby zavlažování probíhalo zcela automaticky v době, kdy je to právě optimální. Srážkové čidla vypnou závlahu, když prší, a tím se také šetří voda. ​Zdravý vzhled zahrady tím udržíte celou sezónu.

Dollarphotoclub 26114829

K zákazníkům přistupujeme individuálně. Osobně přijedeme, zahradu zaměříme a zakreslíme. Navrhneme ideální komponenty a rozložení zavlažovacího systému. Doporučíme optimální řešení zdroje vody dle vydatnosti a možností. Sestavíme návrh a cenovou nabídku.

Dollarphotoclub 83929756

Veškeré komponenty montujeme výhradně v uceleném systému americké značky Toro, kterou u nás zastupuje firma Profigrass s.r.o., u které procházíme pravidelným školením. Zavlažovací systém Toro se řadí k předním světovým značkám v oblasti zavlažování pro zahrady, sportovní plochy, veřejné parky a golfová hřiště.

Našim zákazníkům poskytujeme rychlý, kvalitní a hlavně spolehlivý servis. Veškeré komponenty v případě nutnosti výměny máme vždy skladem. Zajišťujeme zazimování a jarní spouštění zavlažovacích systémů.

Zahrady

Parky

Farmy, sady

Sportoviště

 

  • Dollarphotoclub 93003275
  • Dollarphotoclub 66125159
  • Dollarphotoclub 82684048
  • Takhle umíme také zalít :)
  • Pro Váš relax
  • Naše trysky umí i tuhle mlhu