Zahradní jezírko a žena

​Zahradní jezírko je v současné době originální a jedinečnou okrasou zahrady. Je to stavba, která se nikdy neopakuje, oproti klasickému bazénu, který je svým tvarem daný. Do takového projektu se musíte vžít. Pak se vám vše vrátí neomezeným přísunem energie a duševní pohody.

Dollarphotoclub 53143143

Zahradní jezírka vyrábíme dle návrhu předních zahradních architektů nebo našich zkušeností. Navrhujeme nejmodernější technologie údržby vody. Doporučujeme kameny a jíné prvky z dané lokality. Hotové dílo musí vždy odrážet osobnost investora, který je nedílnou součástí naší práce a tak získá k dílu vztah.

Dollarphotoclub 100427438

Pro izolaci jezírek používáme kromě klasických PVC fólií nyní nově vysoce kvalitní izolační membránu ze syntetické gumy EPDM americké značky Firestone. EPDM membrány vynikají svojí dlouholetou spolehlivostí a extrémní houževnatostí. Snadno se tvaruje i při teplotách - 45 C° a to nám umožňuje instalace po celý rok. Její schopnost rozpínavosti zvládne napětí vznikající při pohybu podkladu a erozi v průběhu živostnosti. Je UV stabilní.

Dollarphotoclub 100845807

Membrána neobsahuje žádná uvolňující změkčovadla. Je ekologická k životnímu prostředí, neškodná pro ryby a vodní rostliny.

Dollarphotoclub 92443018Kromě jezírek instalujeme EPDM membrány do retenčních nádrží jímek, silážních jam a různých průmyslových projektů. Nespornou výhodou membrán je, že jsou dodávány v rozměrech až 15 x 30 m a tím jsme schopni pokrýt velkou plochu s minimem spojů.